SPORTOVNÍ MARKETING

social media | video | graphics

Sportovní marketing

Marketing je základ úspěchu pokud chce být klub, agentura nebo jednotliví sportovci pozitivně vnímáni veřejností.

Mít na své straně fanoušky a sportovní veřejnost je dobrým předpokladem pro kvalitní výkony, ekonomickou prosperitu, ale i třeba dobré klima v kabině. My vám s tím pomůžeme.

Dokážeme nastavit správnou marketingovou strategii, stanovit efektivní komunikační kanály a dohlížet nad jednotlivými úkoly.

Zajistíme veškeré online i offline marketingové aktivity, spolupráci s novináři, kvalitní mediální obsah, sportovní eventy či veškeré propagační materiály. Zkrátka pomůžeme vám komunikovat s veřejností. Využíváme nejnovějších technologických trendů a promítáme je do světa sportu.

Online marketing

Zajistíme moderní webové stránky, správu sociálních sítí, návrh, realizaci a vyhodnocení online kampaní. Pomůžeme vám vytvořit vhodný obsah a zajistíme jeho šíření.

Offline marketing

Pomůžeme s prezentací v offline světě. Zajistíme propagační materiály, které budou prezentovat vaší značku, pomůžeme s prezentací v klasických médiích a na vše budeme dohlížet.

PR a komunikace

Pomůžeme vám komunikovat s veřejností a budovat tím vaší celkovou image. Na čí straně jsou příznivci, ti mají z poloviny vyhráno.

Strategie

Provedeme audit vašich současných marketingových aktivit a společně navrhneme strategii, která bude fungovat.

Partnerství

Dokážeme zajistit a koordinovat spolupráci sportovců se společnostmi, které hledají možnosti marketingové propagace své firmy, tak aby tato kooperace byla výhodná pro obě strany.

Eventy

Uspořádáme akci pro váš klub nebo značku. Zajistíme odpovídající prostory, hostesky, cathering i program. To vše propojíme s ostatními složkami marketingu, aby byl dojem z pořádané akce maximální.

Marketingový tým

Ondřej Karanský
Adam Chromek

Máte na nás otázku?

Napište nám zprávu!

nebo nám zavolejte

+420 775 112 688

+420 777 844 465