Víťa Hrubý nakoukl do ligy v dresu Nejzachu Vysokého Mýta, kde se mu na jeho mladý věk, nebývale dařilo. Další angažmá následovalo v dresu brněnského Krokodýlu, poté následoval přesun ke konkurentovi z Hellasu. Výkony v tomto dresu mu pomohly k přestupu do týmu našeho třináctinásobného mistra Era-packu Chrudim. K tomuto týmu se připojil až těsně před vyřazovacími boji v play-off. To možná vedlo i k tomu, že na hřišti nedostával tolik prostoru, kolik by si hráč širšího reprezentačního kádru zasloužil. Nicméně to se může změnit v následující sezóně, kterou už by mohl v dresu chrudimského týmu strávit kompletně celou. Víťu na hřišti zdobí jeho extrémně tvrdá střela, která už provětrala rukavice nejednoho ligového gólmana. Věříme, že v tom v následující sezóně bude mít možnost pokračovat…
Jako první se tě nemůžu zeptat na nic jiného než na vaši letní přípravu. O trenérovi Condem se ví, že je v tomto směru na hráče hodně náročný. Jak přípravu sám ze svého pohledu vnímáš? Viděli jste už balón? 🙂
Ano, je to tak, slyšel jsem to před minulou sezonou taky a teď se mi to jen potvrdilo. Je to hodně náročný, pro mě osobně ještě asi o něco víc, protože musím ještě chodit do práce mezi tréninky. Jsem rád, za to, když se večer můžu natáhnout. 🙂  Během prvního týdne jsme míč skoro neviděli, druhý týden už ano, i když to není o nic méně náročné, ale samozřejmě se to snáší líp.
Můžeš nám trošku přiblížit, jak vlastně příprava u našeho třináctinásobného mistra probíhala? Kolik tréninkových fází jste za týden absolvovali?
Tak během prvního týdne tam byly kruháče, posilování, běhání na ovále, bylo toho vcelku dost i druhy týden byl dost podobný. Hlavně se to všechno sčítá a nohy jsou, čím dal těžší.  Ale všichni víme, že z toho potom budeme během sezóny čerpat, takže je to potřeba. Jinak za první dva týdny jsme měli 22 tréninkových fází. To myslím, že mluví za vše.

Byl jsem nadšený, když k nám vytáhli Barcelonu, protože asi každý sní o tom, že si proti tomuto klubu někdy zahraje.

Jaké jsou tvoje osobní ambice pro nadcházející sezónu?

Moje ambice jsou jednoduché, chtěl bych, co nejvíce hrát, ale v kádru máme jednoho lepšího futsalistu než druhého, takže vím, že to bude nesmírně těžký. Budu makat a uvidíme, jestli bude můj čas na palubovce delší a delší.

Co naopak myslíš, že bude největší zbraní vašeho týmu?

Určitě budeme výborně fyzicky připraveni. A hodně kluků má obrovské zkušenosti, které dokážou v těžkých momentech využít.

V UEFA futsal cupu se střetnete se španělskou Barcelonou. Jak se na zápas těšíš? Sleduješ evropský a světový futsal nebo přímo nějakou konkrétní zahraniční ligu?

Tak na zápas se určitě těším. Když se losovala skupina, sledoval jsem to. Byl jsem nadšený, když k nám vytáhli Barcelonu, protože asi každý sní o tom, že si proti tomuto klubu někdy zahraje. I sledovat její hráče, je obrovská škola. Žádnou konkrétní ligu nesleduji, ale pokud se hrají zápasy jako Barcelona s Movistarem, rád se na to podívám, protože to jsou neskutečný bitvy.

 

Adam má v J&K ProSports na starost především marketing a vše okolo. Aktivně komunikuje s partnery i klienty. Hrával vrcholově fotbal i futsal, ve kterém nastupoval 6 let za exligový Mados Hradec Králové. Mezi jeho koníčky patří právě marketing a sport. Je velkým fanouškem Jaromíra Jágra.

Pin It on Pinterest

Share This