Proč

ProSports:Marketing?

Sportovce a sportovní kluby vnímáme především jako značku. A každá kvalitní značka potřebuje, aby byla vidět a bylo o ní slyšet. A právě o to se postaráme my.

Co pro vás můžeme udělat?

Zlepšení komunikace

Komunikace s fanoušky, novináři, sponzory či partnery je alfa a omega dobrých vztahů. Pro nás je to každodenní chleb. Rádi vám pomůžeme s nastavením komunikační strategie, zaškolením v základech PR a případně veškerou komunikaci vyřešíme za vás.

Vytváření obrazu navenek

Přemýšleli jste o tom, jak vás vnímá vaše okolí? Víte co chcete sdělit a jak by následně měla vaše cílová skupina reagovat? My ano. A rádi vám pomůžeme s tím, aby vás vaše cílová skupina vnímala přesně tak, jak si přejete.

Zvýšení přijmů od sponzorů

Bez sponzorů to v dnešní době bohužel nejde. Víme, co je zajímá a co je naopak umí odradit. Jsme schopni jim připravit takové podmínky spolupráce, že vám jen těžko řeknou ne. A je jedno jestli hrajete první ligu nebo okresní přebor.

Realizace sportovních kampaní

Sportovní kampaně slouží především k oslovení sportovních fanoušků a sportovní základny. My za vás vše připravíme a zrealizujeme tak, že se nebudete muset o nic starat a fanoušci si vaši značku zamilují a jen tak na ni nezapomenou.

Jak postupujeme při práci?

l

1. Konzultace & analýza

2. Nastavení optimální strategie

R

3. Realizace strategie

4. Pravidelné vyhodnocování

Naše řešení

Sociální sítě

Víte, že je důležité být na sociálních sítích, ale nevíte jak na to? Zkoušeli jste to a ono to moc nefungovalo? Nebojte se na nás obrátit. Můžeme pro vás udělat školení nebo vaše stránky přímo spravovat.

Sportovní PR

Zpracovat balon vám bohužel nepomůžeme, ale na komunikaci s fanoušky nebo novináři jsme jedničky, takže se postaráme o to, aby se více řešily vaše úspěchy než vaše chyby.

Eventy

Chcete uspořádat akci pro fanoušky a nevíte jak na to, nebo třeba jen nemáte dost času? O všechno se za vás můžeme postarat. Od nápadu až po jeho samotnou realizaci.

Tvorba obsahu

Chybí vám obsah pro web či sociální sítě? Umíme si s tím poradit. Od nápadu až po realizaci. Fotografie, videa, animovaná videa, copywritting, rozhovory, sestřihy, grafiky a mnohé další, čím naplníme váš obsahový plán.

Grafický design

Potřebujete pomoc s grafikou? Připravujete tištěné pozvánky na zápas a chcete, aby to vaše fanoušky na první pohled zaujalo? Máme ty nejlepší grafiky v oboru sportovního marketingu a rádi vám s čímkoliv pomůžeme

Školení

Máte rádi věci pod kontrolou, raději si vše spravujete sami, ale zároveň chcete dělat věci pořádně. Uspořádáme pro vás školení sociálních sítí nebo PR a posuneme vaši práci o další stupínek výš.

Video obsah

Prezentační video, pozvánky na zápasy nebo třeba  rozhovory po utkání. To je jen krátký výtah z toho, co pro vás můžeme natočit. Od nápadu přes scénář a obsazení až po střih hudbu či grafiku, zařídíme vše.

Sponzorské aktivace

Hledáte sponzory či partnery pro váš sportovní klub? A víte, co potenciálním partnerům nabízíte? Připravíme vám program pro partnery přesně na míru. Představíme vás vašim potencionálním sponzorům a vysvětlíme jim, proč se vyplatí spojit se právě s vámi. Přivedeme vám nové partnery a postaráme se o to, aby s vámi zůstali.

Pro koho pracujeme?

Rádi se s vámi poznáme a třeba vznikne něco nezapomenutelného. Napište.

6 + 12 =

Pin It on Pinterest