O NÁS

Myšlenka služeb pro sportovce vznikla vlastně shodou okolností. Původně, jako čtyři kamarádi z Hradce Králové pohybující se v prostředí amatérského i výkonnostního sportu, jsme kolem sebe čím dál častěji slýchali kritické názory na celkový trend ve výkonnosti českých sportovců. Je však těžké po sportovcích chtít, aby předváděli stejné nebo lepší výkony než sportovci, kteří mají ve vyspělejších zemích úplně odlišné podmínky a zázemí pro svůj sportovní růst. Rozhodli jsme se proto vytvořit servis, který je v tomto rozsahu unikátní a pokrývá všechny hlavní činnosti, s nimiž se sportovec v průběhu své kariéry potkává.

Postupem času se náš tým rozrostl o další mladé ambiciózní lidi ze sportovního prostředí a společně teď měníme trh služeb pro sportovce. V současné době spolupracujeme s více než 50 vrcholovými sportovci, kteří působí v 7 různých zemích světa.

Pomáháme jim, jak v oblasti sportovní přípravy, pomocí rozsáhlého testování #JustKnow, tak i v oblastech, které přímo se samotným výkonem sportovce nesouvisí – Financial & Legal, ale tím, že mu ušetří čas, energii i peníze, tak ho udržují v psychické pohodě a umožnují mu se plně soustředit na sportovní výkon nebo jiné zábavnější věci než je řešení administrativních povinností české byrokracie.

V neposlední řadě vnímáme, že sportovci a sportovní kluby v mnoha případech dostatečně nevyužívají svého marketingového potenciálu a tak společně s nimi posouváme jejich značku na další úroveň – ProSports:Marketing. Zároveň pomáháme společnostem, které komunikují a chtějí komunikovat prostřednictvím sportu. Sportovní trh známe dokonale a proto máme pokaždé co nabídnout.

Díky provázanosti a komplexnosti našich služeb, tak sportovcům pomáháme ve všech oblastech, které sportovec ve své kariéře může řešit, a to v nejvyšší možné kvalitě.

Náš tým

Ondřej Karanský

Ondřej Karanský

jednatel, obchod & marketing

Michal Janata

Michal Janata

jednatel, financial & legal

Adam Chromek

Adam Chromek

provozní ředitel

Radek Korba

Radek Korba

obchodní ředitel

Ondřej Kozlovský

Ondřej Kozlovský

marketingový ředitel

Tereza Nemečková

Tereza Nemečková

project manager

Marek Míka

Marek Míka

graphic designer

Veronika Zemánková

Veronika Zemánková

social media specialist

František Hašek

František Hašek

video specialist

Tomáš Kabeláč

Tomáš Kabeláč

financial specialist

Libor Kovář

Libor Kovář

financial specialist

Chceš se k nám přidat?

Chceš se k nám přidat?

Napiš nám na email ondrej@jkprosports.cz

Kde nás najdete?

J&K ProSports s.r.o.

Šimkova 1224

500 03 Hradec Králové

IČ: 05084709

BÚ: 2113062290/2700

mobil: +420 777 813 347

email: info@jkprosports.cz

Šimkova 1224

Napište nám nebo se zastavte na kávu.

8 + 10 =

Pin It on Pinterest