KDO VŮBEC JSME?
Odkud jsme se vzali, kam jdem a kam směřujem.

Jaký je náš příběh?

aneb proč jsme začali dělat J&K ProSports...

Společnost J&K ProSports, s.r.o. vznikla v květnu 2016 jako projekt čtyř spoluzakladatelů, kteří pocházejí z různých oborů – marketingu, financí a profi fotbalu. Spojuje nás nadšení a důvěrná znalost prostředí profesionálního sportu, a proto jsme se již dlouho zabývali otázkou, jak svou prací přispět k jeho zlepšení.

Díky širokým kontaktům a osobním zkušenostem ve sportovním světě se běžně setkáváme s výzvami a překážkami, kterým sportovci různých úrovní v kariéře čelí. Vysoce konkurenční prostředí chyby neodpouští. Hráči tak musí být skvěle připraveni na momenty a detaily, které mohou rozhodnout o jejich dalším životě a kariéře. 

Péče o sportovce v České republice významně zaostává nejen za státy „západního světa“, ale dnes už i za některými zástupci východní Evropy. My pevně věříme tomu, že úspěch vyžaduje nejen talent, ale též precizní přípravu, zdraví a štěstí na správná rozhodnutí. Mají-li naši sportovci konkurovat těm nejlepším, potřebují špičkové zázemí. My jej přinášíme, a to v podobě komplexní a profesionální služby na míru – sportovního servisu „Just play“.

Ten je založen na třech pilířích (sportovní/mimosportovní/administrativní) a mimo mnoho dalších kombinuje služby v oblasti kondiční, atletické či mentální přípravy, dále na poli péče o zdraví a v oblasti regenerace, až třeba po komplexní sportovní diagnostiku či tradiční čínskou medicínu. Mimo to je o našeho klienta postaráno i v „civilním“ životě díky exkluzivním podmínkám u našich obchodních partnerů, které jsou stavěny přímo pro život profesionální či poloprofesionální sportovce. V neposlední řadě je naší odpovědností, aby naši klienti měli k dispozici odbornou a férovou poradenskou službu v oblasti financí, účetnictví daní a práva, a vyhnuli se tak špatným rozhodnutím, které mohou negativně ovlivnit jejich kariéru a život.  

Máte na nás otázku?

Napište nám zprávu!

nebo nám zavolejte

+420 775 112 688

+420 721 801 421

„Měníme trh sportovních služeb.“

Přidejte se k nám →

Ondřej Karanský

jednatel

Ondřej vystudoval nejprve Management obchodních firem a sportovních klubů a poté Mezinárodní vztahy a evropská studia. Ve oblasti sportu a online marketingu se pohybuje již několik let, konkrétně měl na starost marketing několika větších sportovních e-shopů.  V současné době stále aktivně hraje fotbal, ačkoliv již ne na vrcholné úrovni jako dříve.

Michal Janata

jednatel

Michal vystudoval VŠE v Praze, fakultu Mezinárodních ekonomických vztahů, se specializacemi Peněžní ekonomie a bankovnictví a Komerční právo. Ve finančnictví se profesionálně pohybuje 7 let. Výkonnostně se věnoval nohejbalu a fotbalu v žákovských a dorosteneckých kategoriích. I dnes je sport jedním z jeho hlavních zájmů, a to nejen v aktivní podobě, ale také jako nadšený divák.

Adam Chromek

Adam vydostudoval UHK obor Finanční management. Státní zkoušku úspěšně složil z ekonomie, managementu, financí a účetnictví. Aktivně se zajímá především o marketing, sportovní psychologii a sport, který sám provozuje na prvoligové úrovni. Nastupuje již šestým rokem za futsalový tým Mados Hradec Králové. Jeho sportovní začátky jsou spojeny s fotbalem, který ovšem dnes již bere jako doplňkový sport k futsalu.

Radek Korba

Radek vystudoval Ekonomické lyceum a později získal i titul z Obecné a empirické sociologie. Od mládí se aktivně věnuje fotbalu, kde se pohyboval na té nejvyšší úrovni, až do vážného zranění. Působil v mládežnickým fotbalových reprezentacích a i v kategorii dospělých se prosadil na vrcholové úrovni. Díky pohybu mezi profesionálními sportovci má přehled o důležitosti individuální přípravy mimo tréninkový proces v týmu a také o zajištění rizik při případných zraněních.