+420 775 112 688
+420 721 801 421
+420 606 678 349
+420 777 844 465
GOLD MEMBER
Posuňte se dál.
Více informací

Gold member

Gold member tě dostane na další stupeň sportovního výkonu.
 
Využij námi předvytvořených typových balíčků nebo si jednotlivé služby navol sám dle vlastní libosti. Možnosti jsou skutečně rozmanité a v nabídce jsou obsaženy všechny oblasti, na které by se měl profesionální sportovec soustředit.
Využij služby orientované na fyzickou stránku, vylepši svoji psychickou odolnost a správně zregeneruj. Je to jen na tobě na co se zaměříš a to díky možnostem programu Gold member.

Spolu se službami můžeš využívat slevy a další výhody u našich obchodních partnerů, využít možnost nechat si bezplatně poradit od odborníků přes daně a účetnictví a v neposlední řadě využít službu VIP finančního poradenství pro profesionální sportovce.

Objednat členství!

Cena:

1 450,- / měsíčně

8 750,- / pololetně
15 000,- / ročně

Při běžném užívání Gold member ušetříš ročně až 20 000,-

Využij služby našich specialistů, nakupuj a využívej služby u našich partnerů, nech si poradit od odborníku na správu financí, daní a účetnictví a ještě ušetři.
Zjisti více

Z čeho se členství skládá?

V oblasti sportovních služeb můžete využít principu „sestav si sám“ či u Gold member využít různé typové balíčky. Program se tedy přizpůsobí každému sportovci tak, aby měl veškeré předpoklady a zázemí k dosažení těch nejlepších výkonů.

Pomocí sítě obchodních partnerů na celorepublikové i regionální úrovni chceme sportovcům usnadnit a zpříjemnit i mimosportovní život. Naši klienti mají zajištěné podmínky šité na míru, slevy či jiné výhody tam, kde to opravdu využijí.

Komplexní péčí o našeho klienta završuje odborné a férové poradenství v oblasti financí, účetnictví, daní a práva. Zajištění skutečně profesionálního servisu je klíčové pro čistou hlavu a dobrou přípravu vrcholového sportovce.

Využij předpřipravené typové balíčky

Vyzkoušej vše

Tento balíček vám pomůže rozšířit obzory přípravy profesionálních sportovců. Je pro vás připravena bioimpedance, která vám ukáže podrobný rozbor vašeho těla. K dispozici vám bude atletický trenér, s kterým rozeberete správnou pohybovou techniku. Nedílnou součástí života sportovců je i správná strava. Zde se můžete obrátit na odborníky ve sportovní výživě, kteří připraví přesně takový jídelníček, který odpovídá potřebám vašeho těla v závislosti na vášem tréninkovém procesu. Ten můžete obohatit o fitness plán a fitness trénink pod dohledem zkušeného trenéra. Jistě také oceníte sezení se sportovním psychologem, který vám poodkryje možnosti mentální přípravy. V rámci regenerace a prevence proti zraněním můžete využít fyzioterapii a sportovní masáž.  Samozřejmostí jsou pak služby účetního a daňového poradce, digitální materiály a poradenství v oblasti financí.

Načerpej nové síly

Každá sezóna je pro vrcholového sportovce velice náročná a zejména na jejím konci je potřeba věnovat zvýšenou pozornost správné regeneraci, a tím tak předcházet případným zdravotním komplikacím. Služby tohoto balíčku jsou zaměřeny přesně tímto směrem. Můžete tak využít fyzioterapii a akupunkturu jako dva nejsilnější prostředky ovlivňující zdravotní stav. Pro uvolnění vám zase poslouží masáže, které si zvolíte dle vlastní libosti. Péči o vaše tělo doplní ještě pedikůra a tradiční čínská medicína, kterou lze využít jako metodu prevence, diagnostiky i léčby. Samozřejmostí jsou pak služby účetního a daňového poradce, digitální materiály a poradenství v oblasti financí.

Zpátky do formy

Jestliže vás přibrzdilo zranění, a nebo se chcete pořádně připravit na start soutěže, pak je tento balíček poskládaný právě pro vás. Jednotlivé služby jsou navoleny tak, aby co nejrychleji pomohly sportovci k vyšší fyzické kondici. Můžete si tak díky tomuto balíčku nechat sestavit jídelníček od specialistů na nutriční poradenství, ale také tréninkový fitness plán a začít ho plnit pod dohledem zkušených trenérů. Ti vám uzpůsobí jednotlivé tréninky dle vašich potřeb. Zároveň také můžete využít fyzioterapii, která vám pomůže jak při intenzivním tréninku, kdy se přetěžují jednotlivé svalové partie, tak i při návratu do tréninkového procesu po zranění. Pro správnou pohybovou techniku je pro Vás k dispozici také atletický trenér. Samozřejmostí jsou pak služby účetního a daňového poradce, digitální materiály a poradenství v oblasti financí.

Analyzuj se

Služby tohoto balíčku jsou sestaveny tak, aby jste dostali detailní přehled o stavu vašeho těla. Pomocí bioimpendance zjistíte například množstí tuku a vody v těle, BMI index, denní příjem kalorií a spoustu dalších informací, které vám ukáží v jakém stavu se vase tělo nachází. Vyšetření biorezonance zase zjistí, zda ve vašem těle nejsou nějaké škodlivé látky, které vás oslabují. Je pro vás take připravena analýza běhu. Dozvíte se případné rezervy v pohybové koordinaci a take to, jakým nejlepším způsobem na nich můžete zapracovat. Tyto infomace navíc ještě doplní podiatrické vyšetření, které vám ukáže zda správně a rovnoměrně zatěžujete chodidla. Všechna tato vyšetření ještě rozšíří tradiční čínská medicína, která je brána jako prostředek prevence, diagnostiky i léčby. Samozřejmostí jsou pak služby účetního a daňového poradce, digitální materiály a poradenství v oblasti financí.

Připrav svou mysl

Na psychologickou stránku výkonů sportovců není u nás stále ještě kladena odpovídající pozornost, ačkoliv je jednou za 4 základních oblastí přímo ovlivňujících výkonnost. Sezení se sportovním psychologem a mentálním coachem, která jsou zakomponována právě v tomto balíčku, vám ukáží, jak si zlepšit koncentraci, jak lépe zvládat emoce a vyrovnat se s případnými překážkami a neúspěchy, ale take vás donutí zamyslet se, jak moc chcete uspět. Využít take můžete vyšetření a terapii biorezonance, která identifikuje škodlivé látky ve vašem těla a pomocí elektromagnetických impulzů se s nimi vypořádá. Vy se pak budete cítit celkově lépe a dostanete se do větší psychické pohody. Samozřejmostí jsou pak služby účetního a daňového poradce, digitální materiály a poradenství v oblasti financí.

nebo si sestav svůj vlastní balíček!

Gold ti umožňuje využít maximálně 100 bodů.

Konzultace s daňovým a účetním poradcem

Multimediální materiály

Kariérové a marketingové poradenství

Fitness trénink

Atletický trénink

Mediciální pedikúra

Bioimpendance

Fitness plán

Sportovní masáž

Sportovní psycholog

Hodina fyzioterapie

Hodinová terapie biorezonance

Workout - návrat po zranění

Workout - prevence zranění

Čínská medicína | konzultace obsahující akupunktúru

Analýza běhu

Výukový online kurz jazyků

Sportovní vybavení

Čínská medicína | velké vstupní vyšetření

3 lekce s mentálním koučem

Vstupní biorezonance

Základní sportovní nutriční program

Sportovní nutriční program

Objednávka členství


1 450,- / měsíčně8 750,- / pololetně15 000,- / ročně


Sestavím si sámZákladní balíčekRelax balíčekZpátky do formyAnalytický balíčekMentální balíček

Nejčastější otázky

Jaký bude postup po vyplnění formuláře?

Vyplníte formulář a odešlete. My vše zpracujeme a budeme vás kontaktovat. Společně poté doladíme veškeré další detaily spolupráce. Dostanete od nás přesné instrukce jak postupovat, abyste členství využil na maximum.

Jak si poskládám svoje služby?

Na začátku spolupráce dostanete určitý počet bodů v závislosti na druhu členství. Poté už je jen na vás, jak je využijete a jak je poskládáte. Pokyny jak se objednávat k našim specialistům obdržíte po objednání členství.
V současné době vyvijíme aplikaci, která maximálně zjednoduší využívání služeb.

Jak uplatním výhody u partnerů?

U našich obchodních partnerů máte na základě vašeho členství různé výhody. Při zahájení spolupráce od nás dostanete členskou kartu na kterou jsou veškeré výhody navázány. Poté se stačí u partnera pouze prokázat vaší členskou kartou.

Kde zjistím u jakých partnerů můžu uplatnit výhody?

Partnery máme jak globální pro celou ČR, tak i regionální.
Seznam všech partnerů najdete na stránce Partneři.

Můžu v průběhu měnit druh členství?

Samozřejmě to lze.